SEARCH

IT’S HERE!!!

Beidzot iepazīstinu ar savu pirmo produktu – dizaina krekliņiem. Ir divu veidu dizaini, kā arī divu veidu printi. Zīmējuma prints ir eksluzīvs, jo to veidojis talantīgais mākslinieks Neils Matīss. Skice izmantota tikai šim projektam, tāpēc varat būt drošas, ka nekur citur vairs tādu  neredzēsiet. 

Uzraksts BELLEZZA no itāļu valodas nozīmē skaistums. Pavisam vienkārši – man ļoti iepatikās gan kā tas izskatās, gan izklausās. 

Katrs kreliņš ir šuvējas roku darbs, kas tiek izstrādāts līdz sīkākajai detaļai. Dizaini ir veidoti pārdomāti, lai krekliņi būtu ērti, bet tajā pašā laikā ar savu “odziņu”. 

Pagāja ļoti ilgs laiks līdz sasniedzu šo produktu, tāpēc, mīļās, ceru, ka novērtēsiet! Lai skaista un modīga vasara! xx UA 

***

Finally!!! It’s here!!! My first designed product –  unique design t-shirts for your best summer! I made two designs and two prints. TREASURY print is exclusive because the author is Latvian artist Neils Matīss. You will never see this print anywhere else, because this sketch is used only for this project. 

BELLEZZA is an italian word and it mens beauty. I just really liked how it looks and sounds. 

Every t-shirt is hand-made to the tiniest detail. Comfortable and stylish. 

It took a very long time to reach this result, so I hope you will appreciate, ladies! Wishing you a very beautiful and trendy summer! xx UA

*Shop here —> http://unikaannika.bigcartel.com/products 

https://www.etsy.com/shop/UnikaAnnika

Photos by Ilze Kalniņa (Skate.lv) 

You May Also Like

Leave a Reply