SEARCH

WOWOWO

Pirms neilga laika, aptuveni pāris nedēļām, nejauši manu uzmanību piesaistīja, kāda zīmola ‘lapa’ sociālajā tīklā Facebook. Šis zīmols bija WOWOWO, kas piedāvā oriģinālus aksesuārus – tauriņus, bikšturus, kā arī kaklasaites. Pēc apraksta varētu likties, ka šie aksesuāri vairāk domāti vīriešu auditorijai. Nē! Zīmola WOWOWO veidotie aksesuāri ir patīkamos toņos, kas lieliski izskatīsies arī dāmām.
Intervija ar zīmola WOWOWO veidotāju Jūliju Volkišteinu.

 Kā radās ideja par zīmolu WOWOWO

WOWOWO ideja aizsākās pirms kādiem 4 gadiem – sākumā es interneta vietnē etsy pārdevu vintagedrēbes, taču pēc tam zem jaundibinātā zīmola vārda tapa pirmās manis gatavotās matu rotas, džemperi un kleitiņas, kuras varēja iegādāties pāris eksemplāros kultūrklubiņā Vieta. Tagad WOWOWO ir kļuvis nopietnāks, paaudzies un pilns ar jaunām idejām.

Kāpēc tieši WOWOWO? (nosaukuma izvēle)

Nosaukums ir radies no mana paraksta. Dzima joks, ka mans paraksts izskatās pēc WoW – attīstot šo vārdu spēli arī radās zīmola nosaukums.

 Kas ir zīmola idejas autors un cik cilvēku ikdienā strādā pie zīmola?

Idejas autors esmu es, Jūlija Volkišteine, ikdienā pie zīmola strādāju es un šuvēja, taču mums palīdz dizaineris Krišjānis Šteins, kā arī palīdz žurnāla Veto Magazine radošā komanda.

 Kāpēc nolēmāt ražot tieši tādus aksesuārus kā tauriņus, bikšturus un kaklasaites?

Sākotnēji ideja nāca no mana vīra, kurš teica, ka tā kā es daudz laiku pavadu Lielvārdē, man jātaisa bikšturi ar Lielvārdes jostas apdruku. Apdomājot nopietnāk, nolēmu, ka ar bikšturiem nepietiek, jāpiedāvā komplekts – arī tauriņi un kaklasaites, jo cilvēki ir dažādi, citi ir zvērināti kaklasaišu nēsātāji, citi mīl tikai tauriņus. Turklāt visi aksesuāri vienlīdz labi izskatās abu dzimumu pārstāvjiem.

 Pastāstiet par logo, iepakojuma un dizaina izvēli.

Vizuālo identitāti un aksesuāru rakstu ir radījis Krišjānis Šteins, viņš ļoti veiksmīgi uztvēris manu domu par senatnes mantojumu, kuru vēlos padarīt vieglāku un modernāku, bet saglabājot cieņu pret to. Vēlējāmies radīt ļoti kvalitatīvu produktu, kurā katra detaļa ir pārdomāta – sākot ar logo, pašu aksesuāru un arī iepakojumu.

 Cik ilgā laika periodā ideja par zīmolu WOWOWO tika realizēta?

Ideja par WOWOWO aksesuāriem tika radīta un realizēta trīs mēnešu laikā.

 Kur smeļaties iedvesmu savu aksesuāru dizainiem?

Jau iepriekš pieminētā Lielvārde ir spēcīgs iedvesmas avots, bieži eju pastaigāties uz Lāčplēša muzeja parku, stāvu Daugavas krastā un smeļos enerģiju.

 Uz kādiem krāsu toņiem WOWOWO visvairāk koncentrējas? 

Šovasar vēlamies piedāvāt gan klasiskākus toņus – negaisa zilo, linu pelēko un saulrieta sarkanu. Piedāvājam arī vasarīgākus toņus – piparmētru zaļo un ceriņu violeto.

 Kāds varētu būt zīmola galvenais moto?

Lai arī pie kādiem projektiem vai produktiem strādāju, cenšos pieturēties pie tā, ka strādājot ir jāgūst prieks un enerģija – nevis otrādi.

 Jūsu ieteikumi vasaras sezonas apģērbu kombinācijām.

Es ieteiktu eksperimentēt ar pielietojumu, piemēram, bikšturus var nēsāt kā jostu vai kaklasaiti apsiet kā matu lenti.

Ieskatam zīmola piedāvājums

Foto: no WOWOWO arhīva

You May Also Like

Leave a Reply