SEARCH

SENSONEL

Šosezon dizaineri mūs lutina ar iespaidīgu aksesuāru izvēli, sezonas hīts ir masīvi aksesuāri, modē ir kaklarotas, aproces, gredzeni un auskari ar lieliem krāsainiem akmeņiem. Latviešu zīmols SENSONEL ir radījis jaunu kolekciju. Jā, jā, visi šie skaistumi ir Rīgā radīts roku darbs! Sensonel rotas ir rūpīgi veidotas, katram kolekcijas izstrādājumam tiek pievērsta liela uzmanība detaļām un to kvalitātei, jo Sensonel tiecas uz mūžīgo eleganci un sievišķību.Pavasara/Vasaras 2014 kolekcijā ir tikai auskari, tie ir apzeltīti un  izgatavoti no kristāliem Swarovski, kuros dominē maigas un pasteļtoņu krāsas. Jaunā kolekcija ir pieejama Rīgas veikalos M-shop un Eletto.

Jaunās SENSONEL kolekcijas iedvesmas avots ir sievietes, kuras līdz pat šai dienai ir stila ikonas (Rita Heivorta, Odrija Hepberna, Katrīna Denēva un citas spožās daiļā dzimuma pārstāves), jo viņām piemita valdzinoša sievišķība un iedzimts intelekts. Rotu kolekcijā ir pieejami auskari ar masīviem akmeņiem dažādos toņos. Dizaina pamatā ir jutekliski, izsmalcināti un mirdzoši motīvi, kas aicina justies pamanāmai, bet tajā pašā laikā ļoti elegantai. Dāmas, manuprāt, SENSONEL aksesuāri papildinās ne tikai smalkus izejamos tērpus, bet būs lieliska “odziņa” arī ikdienas apģērbam. 

Nosaukums Sensonel ir radies no vārda „Sense”, kas angļu valodā nozīmē izjūta, jo tā pat kā viss brīnišķīgais, Sensonel sākas ar izjūtu, kas ir ideja visām rotu kolekcijām, iedvesma no pasaules jutekliskākām un spožākām sievietēm, kuras vienmēr bija sekojušas savai skaistuma izjūtai. Sensonel aicina sievietes uzdrīkstēties sekot savai skaistuma izjūtai, jo katra sieviete ir īpaša un neparasta!Plašāka informācija par rotām un to tirdzniecības vietām ir pieejama zīmola mājas lapā www.sensonel.com

***

SENSONEL is an independent luxury jewelry brand based in Riga, Latvia. SENSONEL jewelry is meticulously hand-crafted and exquisitely finished with the finest gemstones and metals of highest quality. Every piece of SENSONEL collections is created with an uncompromising attention to details and deepest passion to everlasting elegance. SENSONEL collections represent a fascinating tribute to women whose legends remain bright and continue to excite with their unusual grace, inner power and remarkable femininity. Collections are created by delicately blending timeless classics with fresh visions and creating the perfect marriage of style and harmony. Jewelry by SENSONEL appeals to a smart and sophisticated woman with an inborn sense of style. She captures attention and turns heads. She is charming yet has a strong presence. She is modern yet effortlessly puts anyone under her spell. She is driven with her senses and dreams. Ladies, choose SENSONEL not only for fancy parties and presentations, but for weekday as well! 

Brand’s name SENSONEL is derived from the word “SENSE”. In English sense means all the wonderful in the same way. ll the jewelry collections are inspired by the world’s brightest and most sensual women who had always followed his sense of beauty . Sensonel women dare to follow their sense of beauty, because every woman is special and unusual! You are welcome to visit SENSONEL homepage www.sensonel.com! 

 Foto: Sensonel 

You May Also Like

Leave a Reply