SEARCH

CHOO SWTSHRT BY NASTYA

Jau atkal bilžu mikroblogā Instagram  esmu “uzgājusi” produktu, kas man patīk un liekas pavēstāms arī jums, lasītāji. Nastya ir modele, kas radījusi zīmolu Choo swtshrt . Zīmols piedāvā diez gan  lakoniskus ,bet, manuprāt, atmiņā paliekošus džemperus. Ieraudzīju, iepatikās(laikam jau tieši melnās un baltās krāsas salikuma dēļ), tāpēc domāju, ka tie patiks arī kādam no jums, bloga sekotāji. Pāris vārdos par Nastyu – Strādāju modes biznesā, esmu modele. Lielāko daļu sava laika atrodos ārzemēs. Visbiežāk esmu Parīzē.

Zīmola nosaukums –  Nosaukums ir veidots,  atvasinot  manu uzvārdu un tā, ko nosaukums slēpj sevī, respektīvi sweatshirt. Vārds ir pietiekami lakonisks, pat izņemot no tā visus patskaņus, tas nezaudē savu jēgu. Tā arī radās Choo swtshrt. Man ļoti patīk vienkāršība un minimālisms, tādēļ koncepts ir vienkārš, “nekā lieka”. 

Ideja – Kā visbiežāk tas notiek, ideja radās negaidīti. Idejas rašanos ietekmēja pilnīgi ikdienišķas lietas. Viens no man tuviem cilvēkiem, kuram nekad nav paticis “saplūst ar masu”, izdomāja sev džemperi ar savu sprintu. Man ideja patika un es iedomājos, ka vēlos sev uztaisīt ko oriģinālu. Vienmēr esmu dievinājusi interesantas, gudras un ironiskas frāzes, vārdus. Izvēlieties kaut ko vienu – man bija sarežģīti. Tieši tad es arī iedomājos par to, lai izveidotu ko jaunu, taču ne tikai sev, bet arī cilvēkiem, kas ir man apkārt.

Krāsa – Es dievinu melnu krāsu. Manuprāt, šajā krāsā ir apkopots viss tas, ko ataino citas krāsas. Tā ir vesela filozofija. Pagaidām būs tikai melni džemperi. Taču nekad nesaki nekad … 

Frāzes uz džemperiem – Frāzi Nietzsche is my Vogue es izdomāju pati. Kaut kā, pa mazam gabaliņam šī ideja ienāca man prātā. Pilnībā neatceros, kurā brīdī un kā tas notika. Visticamāk savu ietekmi uz to atstāja mans darbs. Sākotnēji šajos džemperos  redzēju savas draudzenes – modeles. Pašus vārdus un to nozīmi  atradu pilnīgi nejauši, taču uzreiz tajos iemīlējos. Tie ir vārdi, kuri netiek izmantoti mūsdienu sarunās. Man patika šī ideja ar to, ka džemperis var sevī rast kādu interesantu informāciju. Ne jau tukšus vārdus, bet ko jaunu.

Koncepcija – Mani nereti lūdz uztaisīt ko individuālu, taču es tam neredzu jēgu. Man ir savs koncepts un vai nu tas “paķer” citus, vai  cilvēki vienkārši nepievērš uzmanību. 

Galvenais vēstījums – Es formulēju to divās frāzēs: Let your sweatshirt speak for you ; Be smart.Viss ir vienkārši … 

Kur iegādāties? Ar katru cilvēku es izrunāju visu individuāli. Man var rakstīt Facebook vai uz e-pastu nastya.choo@gmail.com. Dažas bildes var apskatīt arī Instagram @ nastyachoo vai #chooswtshrt

Cena – 50 EUR 

***

About Nastya –  I’m a model and I work in fashion industry…. Most often I’m in Paris ….

Brand Name – The brand name is formed by  my name.  The word is neat enough, even throwing away all of the vowels, it does not lose the main meaning. It also emerged Chooswtshrt. I love the simplicity and minimalism, so the concept is simple, “nothing superfluous.”

Idea –  The idea came unexpectedly.  One of my close friends, who never liked to “blend in with the masses’, made  jumper with his sprint. I liked the idea, and I thought –  I want to make something original to myself either.I have always adore interesting, intelligent and ironic phrases and words. Choose one thing was difficult for me.  I waned to create something  new , but not only for myself , but also for  the people around me.

Color – I love black. In my opinion this color summarize everything. It’s a whole philosophy At this moment, I say 100% YES  only for black, but never say never…. 

Phrases –  Totally do not remember when and how it happened.  These are words that are not used in today’s negotiations. Initially, those sweaters I saw on my  friends – models. I liked this idea with the fact that the sweater may go find some interesting information. Not just empty words, but something new.

Conception – People asks for individual order rarely … in my opinion, it’s my own concept… people like it or not… that’s all… 

The main message – Let your sweatshirt speak for you ; Be smart. Everything is so simple… 

Were to buy? U can write my on facebook.com or send me  an e-mail nastya.choo@gmail.com , some of my pictures U can see on Instagram.com #chooswtshrt

Price – 50 EUR 

Foto: no zīmola arhīva 

You May Also Like

Leave a Reply