SEARCH

BETOLLI

Kādu laiku atpakaļ, stāstīju jums par zīmolu BETOLLI, kas ražo burvīgus kreklus gan sievietēm, gan vīriešiem. Manuprāt, atgādinājumi par skaistām un kvalitatīvām lietām nekad nevar būt par daudz ;))) Šajā pārbagātajā produkcijas klāsta laikmetā, arvien lielāku popularitāti iegūst apģērbs, kas ir radīts īpaši katram klientam. BETOLLI piedāvā īpaši personalizētu krekla dizainu, pielāgojoties katra klienta vēlmēm. Zīmols ir viens no tiem Latvijā, kas piedāvājot kreklus vismaz no 150 kreklu audumiem, ļauj ikvienam būt kreatīvam un radošam. Tiek piedāvāta iespēja izgatavot ļoti daudz atšķirīga dizaina kreklu, jo variāciju iespējas ir ļoti dažādas .Individuālas un oriģinālas lietas ir BETOLLI uzņēmuma moto, tādēļ kreklu un dāvanu karšu piedāvājumam ir  pievienojušās arī oriģinālas aproču pogas.

Zīmolam ir arī savs blogs  (angļu krievu latviešu valodās), kas ik nedēļu vēsta par kādiem interesantiem stila, modes vai citiem izglītojošiem un aktuāliem jautājumiem. Jaunāko kreklu audumu klāstā ir itāļu ražotāja Monti audumi, kas ir no ekskluzīvās audumu sērijas Prince Rose. Audumiem ir izcilas tehniskās īpašības un tie ir īpaši patīkami valkātāja miesai. Auduma šķiedras sastāvs (100% kokvilna; vai 70% kokvilna un 30% lins), šāda tipa audumi būs īpaši patīkami valkāšanai siltos laika apstākļos. Pateicoties izmantotajam diegam Nr. 120/2 vai 140/2,  audumi patīkami un maigi pieguļ valkātāja ķermenim, un tiem piemīt augsta nodiluma izturība.

***

Actually, I told you about this brand some time ago. BETOLLI is producing charming shirts for  women and men. In my opinion, reminders of beautiful, high-quality things will never be too much;))) Nowadays  product range is so exuberant, that specially designed products for each client are really appreciable. BETOLLI offers special personalized shirt design to adapt to each customer’s needs. The brand is offering shirts from at least 150 shirt fabrics, allows everyone to be creative. It’s a real an opportunity to make a lot of different design shirt, because the possibility of variations are many. Individual and original things are BETOLLI motto. Brand offers not only shirts and gift cards, but also cufflinks. 

Brand have a blog as well, so you check- out weekly reports about BETOLLI products, fashion and style.The latest shirt fabric range is an Italian manufacturer Monti fabrics from exclusive fabric series Prince Rose. These fabrics have excellent technical characteristics and are particularly pleasing to wearer’s body. Woven fiber composition (100% cotton, or 70% cotton and 30% linen.), this type of fabric will be especially nice to wear in warm weather. Thread  -No. 120/2 or 140/2 provides  nice and gently fabric, which fit the wearer’s body, and have a high abrasion resistance.

Foto: no zīmola arhīva 

You May Also Like

Leave a Reply